Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

unique-wellness.pl | 24 marca 2023

Scroll to top

Top

Ceramika łazienkowa firmy Excellent

Ceramika łazienkowa firmy Excellent
damian
  • On 31 stycznia 2021
  • http://unique-wellness.pl

Firma Excellent jest polską firmą działającą w branży wyposażenia łazienek. Ponad 30 lat doświadczenia w branży sprawia, że produkty Excellent spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Firma zatrudnia w całej Polsce ponad 300 pracowników. Posiada 60 Studiów, prawie 120 Autoryzowanych Salonów i ponad 1000 firm współpracujących. Produkty firmy są eksportowane do 20 krajów na całym świecie. To wszystko sprawia, że firma Excellent jest liderem w swojej branży.

Ceramika łazienkowa firmy Excellent
Firma Excellent posiada w swojej ofercie szeroką gamę ceramiki łazienkowej. Umywalki nablatowe z serii CORI, RIMA i FORKA, czy bardziej o zaokrąglonym kształcie z serii JIMA, FLINA i RONITY. Montaż umywalki w ten sposób ochroni blat przed chlapaniem dzięki wysokiemu rantowi. Dodatkowo blat umywalki zapewni dodatkową przestrzeń na kosmetyki. Umywalki z serii ORIDO mogą być zamontowane jako wiszące lub nablatowe. Montaż umywalki wiszącej zapewni minimalistyczny design, oraz swobodę doboru wysokości montażu.
Umywalki z serii HASKO, LUPIO, HOLMI są wpuszczane w blat. Rozwiązanie tego typu zajmuje niewiele miejsca i doskonale sprawdzi się w łazienkach o niewielkim metrażu. Rury odpływowe jak i syfon będą ukryte co zwiększy estetyczność pomieszczenia.

Baterie umywalkowe firmy Excellent
W zależności od wybranego modelu bateria będzie montowana na blacie za umywalką, podtynkowo lub na krawędzi umywalki. Szeroki wybór kształtów jak i sposobu montażu pozwoli dobrać odpowiednią umywalkę do każdej łazienki. Baterie dostępne są w trzech kolorach: chromowane, białe lub czarne co pozwoli dopasować produkt do indywidualnych preferencji użytkownika.

Misy WC i bidety Excellent
Firma Excellent posiada również w swojej ofercie misy WC i bidety. Seria DOTO PURE RIM dostępna w dwóch wymiarach cechuje się zaokrąglonym kształtem. Będzie to doskonały wybór dla osób które cenią klasyczny wygląd wnętrz. Delikatne zaokrąglenia będą jednak pasować również w nowoczesnych łazienkach. Seria NESS posiada prostokątne krawędzie. Ich elegancki wygląd sprawdzi się w nowoczesnych aranżacjach, ale może być wykorzystany również w połączeniu z klasycznym wyglądem łazienki. Ukryte w ścianie mocowania zapewnią prostotę i elegancki wygląd. Cała konstrukcja montowana jest na stelażu. Do specjalnej ramy montowany jest zbiornik spłukujący, a rama przymocowana jest do ściany lub podłogi. Zastosowanie konstrukcji wiszącej pozwoli na uniknięcie brudu w miejscu w którym miska styka się z podłogą. Obie serie wykonane są z wysokiej jakości ceramiki w kolorze biały połysk, która doskonale komponuje się z każdym wystrojem ze względu na uniwersalność.
Ceramika jest odporna na zarysowania i odpryski dzięki wysokiej twardości. Dodatkowo posiada wysoką odporność na środki chemiczne, co pozwoli zachować ją w czystości i higienie bez uszkodzenia. Idealnie gładka powierzchnia jest łatwa do utrzymania w czystości.

Toaleta myjąca Dakota
Firma Excellent wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i posiada w swojej ofercie innowacyjne rozwiązanie 2w1 – toaletę myjącą Dakota. Dokładny opis wraz aranżacjami można zobaczyć na stronie: toaletamyjaca.pl.
Połączenie w jednym elemencie miski WC i bidetu pozwala zaoszczędzić miejsce w łazience. Daje to wygodę i zwiększa komfort użytkowania. System Dakota jest intuicyjny i prosty w obsłudze. Zasilany jest on napięciem 220-240V AC, które znajdziemy w każdej łazience. Urządzenie posiada 5-cio stopniowe regulacje: temperatury, siły natrysku i położenia dyszy. W komplecie znajduje się filtr odkamieniający, dzięki któremu toaleta myjąca może być eksploatowana bez uszkodzeń przed długi czas.
Sterowanie bidetem jest wykonywane przez specjalny panel znajdujący się z boku. Pozwala on na wyłączenie mycia w dowolnym momencie, wybór funkcji mycia, regulację temperatury jak również zmianę pozycji dyszy i siły przepływu wody.
Dwufunkcyjna dysza myjąca posiada wymienna końcówkę wykonaną z tworzywa ABS. Jest to tworzywo sztuczne, które cechuje się bardzo dużą twardością co czyni wyjątkowo wytrzymałym. Dodatkowo jest to jedno z niewielu tworzyw, które można pokrywać w trwały sposób warstwą metaliczną. Dysza posiada wbudowany bezpiecznik termiczny oraz termostat, który zapewni bezpieczeństwo korzystania i uchroni przed poparzeniem.
Dodatkowo toaleta myjąca Dakota posiada tryb nocny z podświetleniem LED, który sprawi, że korzystając w nocy z łazienki nie trzeba zapalać mocnego światła rażącego w oczy. Deska wolnoopadająca pozwoli uniknąć hałasu, jak również uchroni sprzęt przed uszkodzeniem.
Firma Excellent oferuje toaletę myjącą Dakota w dwóch różnych kształtach. Wersja Dakota D1 posiada kształt litery D, natomiast Dakota S1 posiada kształt typu „squarish”. Wyostrzone krawędzie sprawią, że będzie on lepiej komponował się z nowoczesnym wystrojem łazienek, w przeciwieństwie do wersji D1, która przeznaczona jest do „klasycznego” wystroju. Bez względu na wybrany kształt toaleta będzie posiadała bezrantowy system spłukiwania CLEAN-ME oraz wypinaną deskę wolnoopadającą.

excellent.com.pl

Previous Story

There are no older stories.